Instasparkle

Automatyzacja w mediach społecznościowych

Co to jest InstaSparkle?

Z pewnością znasz regułę wzajemności. Im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz. Ta zasada sprawdza się szczególnie w mediach społecznościowych

Aktywne uczestnictwo na Instagramie przyciąga wzajemne zainteresowanie i zwiększa liczbę Twoich obserwujących, ale powiedzmy sobie szczerze — kto ma czas na ciągłe scrollowanie?

InstaSparkle to pakiet, który powstał z myślą o takich właśnie sytuacjach. Zostań z nami jeszcze chwilę i zobacz, czego możesz się spodziewać.

instasparkle


InstaSparkle pracuje za Ciebie, całą dobę, przez cały tydzień, na szeroką skalę. To system automatyzacji, który efektywnie zwiększa Twoją widoczność na Instagramie. Automatycznie wchodzi w interakcje z wybranymi przez Ciebie kontami, przyciągając uwagę do Twojego profilu. Rezultatem jest wzrost liczby obserwujących i bezpośredni wzrost zaangażowania i sprzedaży!

Zajmujemy się pełną obsługą za Ciebie, od tworzenia kampanii, po zarządzanie. Dzięki czemu skupiasz się na czerpaniu korzyści z naszego rozwiązania.

Jak to działa?

Wybierasz konta z dużą liczbą obserwujących, podobne do Twojego lub konkurencji. Liczba kont i ich obserwujących jest dowolna.

InstaSparkle importuje obserwujących do systemu, a następnie angażuje się z nimi w opisany sposób.

Wybierasz hasztagi, które najlepiej pasują do Twojej działalności lub grupy docelowej, a InstaSparkle będzie angażować się z osobami związanymi z tymi hasztagami.

Filtrowanie

Filtrowanie użytkowników Instagrama według różnych kryteriów pozwala na angażowanie się z precyzyjnie dobraną grupą odbiorców.

Interakcje mogą obejmować osoby obserwujące wskazane przez Ciebie profile, polubienia określonych rolek czy postów, a także osoby używające wybranych przez Ciebie hashtagów.

Interakcje

Wykonujemy różne rodzaje interakcji, takie jak polubienia, obserwowanie, komentowanie, wysyłanie spersonalizowanych wiadomości. Automatyczne komentarze dopasowane są do Twojej grupy docelowej i możesz samodzielnie ustalić ich treść.

Wiadomości

Wysyłanie różnorodnych wiadomości, od powitalnych po masowe komunikaty bezpośrednie możesz dostosować do swoich potrzeb.

Pobieranie kontaktów

Pobieranie publicznych danych kontaktowych z profili użytkowników jest przydatne w działaniach marketingowych.


InstaSparkle to nie bot, ale specjalistyczna usługa. Pomagamy w naturalnym i skutecznym zwiększeniu obecności na Instagramie. Nasze działania są bezpieczne i zgodne z wytycznymi Instagrama, skupiamy się na autentycznych interakcjach, co prowadzi do naturalnego wzrostu Twojego konta.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami i odkryj potencjał InstaSparkle w rozwoju Twojego biznesu na Instagramie. Zacznij od dziś!

kontakt

Skontaktuj się z namiFAST-SKILLED Sp. z o.o.

ul. Nowogrodzka 42 / 40 pok. 7

00-695 Warszawa


NIP 701114820

KRS 0001039532

Napisz do nas: biuro@leadlite.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ LeadLite 2024

Regulamin | Polityka prywatności